Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Variabilní úroková sazba hypotéky

Variabilní hypotéka GE Money má pevnou a pohyblivou...

Společnost GE Money bank nabízí více variant hypoték, nejpoužívanější je Variabilní hypotéka. Doba splácení této hypotéky je určena na 5 až 30 let. Úroková sazba se skládá z pevné a variabilní části.
pujcky.info/hypoteky/variabilni-hypoteka-ge-money/

Variabilní hypotéka

Klientům přináší zajímavé možnosti a na první pohled i výhodný úrok, bankám zase jistotu, že na úrocích nebude tratit, ale vydělávat, protože variabilní hypotéka nevyužívá fixační období, po které může být úroková sazba .
hyponabydleni.cz/variabilni-hypoteka/

Euro Hypotéka - nejpohodlnější hypotéka pro vás

Euro Hypotéka nabízí rychlé vyřízení hypotéky. . Ze statistik a výzkumů obchodní společnosti GOLEM FINANCE vyplývá, že fixní úrokové sazby hypoték po dlouhé řadě měsíců zase začaly růst.
euro-hypoteka.cz/

Variabilní hypotéka – Khypo

Jedním z hlavních rozdílů mezi klasickou a variabilní hypotékou je stálost měsíční splátky. ÚROKOVÁ SAZBA : Klasická hypotéka - V tomto případě klient splácí po určitou dobu (1,3,5 nebo více let) pevně stanovenou neměnnou částku.
khypo.cz/cs/standardni-hypoteka/variabilni-hypoteka/

Úrokové sazby hypoték , GEPARD FINANCE

Úrokové sazby hypoték jsou jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru hypotéky . Jak tedy na hypotéku s nízkou úrokovou sazbou?  Úroková sazba je základní a velmi důležitou složkou, která ovlivňuje konečnou cenu hypotéky .
gpf.cz/urokove-sazby-hypotek

Variabilní sazba : Golem Finance

Variabilní úroková sazba se odvíjí od vývoje úrokových sazeb na finančních trzích a měnit se může teoreticky každý den. Nabídka pohyblivých sazeb se napříč bankami nepatrně liší zejména v konstrukci samotné sazby.
golemfinance.cz/cz/variabilni-sazba

Co je variabilní hypotéka

Variabilní hypotéka mění úrokové sazby každý měsíc. Vy se však můžete na konci měsíce rozhodnout a případně si hypotéku zafixovat. Z takovéto variabilní hypotéky se následně stane běžný hypoteční úvěr.
hypotecnispecialista.cz/variabilni-hypoteka/

Hypotéky s variabilní sazbou výrazně zlevnily - GOLEM FINANCE

Hypotéky s variabilní sazbou výrazně zlevnily, Vývoj úrokových sazeb , Média, GOLEM FINANCE, GOLEM FINANCE Úrokové sazby hypoték dál klesají.
golemfinance.cz/cz/522.hypoteky-s-variabilni-sazbou-vyrazne-zlevnily

Variabilní hypotéka ...ano či ne? -

Variabilní úrokové sazby hypoték se odvíjejí od úrokových sazeb na mezibankovním trhu - tedy od úrokových sazeb , za které si banky půjčují mezi sebou. Pro samotné banky je variabilní sazba výhodou: nemusí si na variabilní
hypodata.cz/variabilni-hypotekaano-ci-ne-a2/

Variabilní hypotéka - Raiffeisenbank | Banky.cz

Max. doba fixace úrokové sazby (roky). Získejte nabídku od profesionálů v oblasti hypoték na bydlení. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a rychle získáte výhodnou nabídku hypotéky na dům, byt, pozemek či jiné bydlení.
banky.cz/detail-produktu-variabilni-hypoteka