Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Solidární daň hypotéka sleva

Christabel: Důchodci a daň z příjmů 2013

PS. Konečně jsem nastudovala poslední úpravy zákona o daních z příjmů a musím říci, že pro letošní rok to bude hodně zajímavé. Solidární navýšení daně pro vysokopříjmové poplatníky, limity výdajových paušálů a omezení slev na dani.
expres hypotéka

Čistá mzda v roce 2013 – FinExpert.cz

Od roku 2013 musí občané s nadstandardními příjmy odvádět solidární příspěvek ve výši 7 % (nad měsíční příjem ve výši 103 536 Kč), rovněž se ruší strop pro platbu zdravotního pojištění. Dále pracující penzisté nemohou uplatnit slevu.
finexpert.e15.cz/cista-mzda-v-roce-2013/?calc=1

Daňová reforma | ICV

Jednodušší daně vedou k vyšší čisté mzdě. . Byla zvýšena sleva na dítě o 150 korun měsíčně. Všichni, kteří vyživují dítě, si tak mohou odečíst od zálohy na daň daňové zvýhodnění na dítě ve výši 1 117 korun měsíčně.
icv.vlada.cz/cz/danova-reforma/

Online poradna účetnictví a daně zdarma :: BELL Consulting

Dobrý den,vztahuje se solidární daň i na příjmy fyzických osob z pronájmu bytů v nájemních domech? . Odpočet bude proveden pouze do výše zaplacené daně za rok 2012, tzn. pouze do výše zaplacené daně za vyčerpanou dovolenou.
bellcons.cz/poradna/online-poradna-zdarma/?paginator-page=12

Solidární daň v roce 2013 - Finance.cz

finance.czDaně a mzdaZprávy. Občané, kteří budou ze svého příjmu odvádět solidární daň, si budou moci uplatnit všechny slevy na dani (např. na poplatníka, na manželku bez vlastních příjmů nebo daňové zvýhodnění na vyživované děti).
finance.cz/zpravy/finance/371902-solidarni-dan-v-roce-2013/

Vyšší daně jsou tady - co nás čeká? / Refixace - Hypoteční...

Balíček daňových změn navíc přináší zrušení základní slevy na dani z příjmů fyzických osob pro pracující důchodce (dočasné opatření pro roky 2013-2015), zvýšení daně z převodu nemovitostí o jeden procentní bod (stalé opatření) a.
refixace.cz/cs/clanky/vyssi-dane-jsou-tady-co-nas-ceka

Stiglitz: Evropa musí být solidární, jinak je to s eurem...

Evropa podle Stiglitze vytvořila solidární fond, aby do Evropské unie pomohla novým členům. Už ale nedokázala vytvořit solidární fond, který by pomohl částem eurozóny, kde hrozí potíže. . Hypotéka Konsolidace půjček
ekonomika.idnes.cz/stiglitz-evropa-musi-byt-solidarni-jinak-je-to-s...

daň ze mzdy | ByznysPlac.cz - Váš průvodce byznysem.

daň ze mzdy, daně, dar, odpočet daru, odpočet úroků z hypoték, odpočet úroků ze stavebního spoření, omezení paušální daně, paušální daň, reforma daní se odkládá, sleva na důchodce, sleva na poplatníka, solidární daň,
byznysplac.cz/tag/dan-ze-mzdy/

Rovná daň z příjmu je ve své podstatě degresivní daní (diskuse)

Ano, také nechápu proč člověk který vydělá více peněz by měl "oceněn" vyšší procentuelní sazbou v odvodu daně? . 25.9.2010 14:00 Martin Mareš Rozbalit Rozbalit vše Re: Rovná daň z příjmu je ve své podstatě degresivní daní
abclinuxu.cz log/Nicky726/2010/9/rovna-dan-z-prijmu...degresivni-dani/diskuse

Daňová reforma a další chystané změny daní - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Daňová sleva na dítě 2014 Zvýšení DPH pro rok 2014 Daňové změny 2014 Podpora v nezaměstnanosti 2014 Daňový přeplatek a vrácení daní. Darovací daň prudce stoupne.
wiki.aktualne.centrum.cz/finance/danova-reforma-zmeny-dani/