Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Pozastaveni splatek hypoteky

Realitní zpravodaj

Index dostupnosti bydlení (IDB) V průběhu listopadu došlo k pozastavení trendu vytrvalého zlepšování dostupnosti bydlení. Příčinou je zpomalení poklesu úrokových sazeb hypoték a také nepatrný nárůst cen nemovitostí.
realitymorava.cz/realitni-zpravodaj/759-usti-nebo-praha-regionalni-rozdily-v...

Hypotéka České spořitelny - ČS

Výhodou je do jisté míry také možnost určovat výši splátek a s ČS se můžeme individuálně domluvit také na dalších parametrech hypotéky, například odkladu splátek nebo jejich pozastavení, pokud bude tato služba potřeba.
topkalkulacka.cz/hypoteka-ceska-sporitelna

Pozastavení Splácení | e-controlling

Rubriky: Články | Štítky: anuitní kalkulátor, anuitní splátkový kalendář, Excel, finanční model, hypoteční kalkulačka, hypotéka, jednorázová splátka, kontrola hypotéky, modelování hypotéky, pozastavení splácení, prodlužit dobu splácení,
e-controlling.cz/téma/pozastaveni-splaceni/

Ne každá hypotéka má podporu státu - iDNES.cz

Jak je to ale s podporou hypotečních úvěrů? . Pokud doba přerušení splácení hypotéky nepřesáhne šest měsíců a dojde-li k doplacení všech splátek za dobu přerušení splácení, výplata podpory bude pokračovat ve stejném rozsahu.
finance.idnes.cz/ne-kazda-hypoteka-ma-podporu-statu-d5h-/uver.aspx?c...

Porovnání amerických hypoték za srpen 2011 oproti...

V sekci "Porovnání amerických hypoték" naleznete zajímavé informace týkající se úrokových sazeb neúčelové hypotéky, a to jednotlivě pro Americkou hypotéku do 75%, Americkou hypotéku do 70% a Americkou hypotéku do 50%.
khypo.cz/cs/Americka-hypoteka/porovnani-americkych-hypotek/srpen...

Jak splácet | UniCreditBank - Hlavní prezentace

Pozastavení splátek. Kromě kontokorentního úvěru, u kterého se obvykle vyžaduje alespoň jednou do roka doplacení úvěru, jsou u všech ostatních typů úvěrů předepsané pravidelné měsíční splátky. Může však nastat situace, kdy z.
unicreditbank.cz/web/obcane ankovni-akademie/potrebuji-penize/jak-splacet

otázky a odpovědi k hypotékám | honzovahypoteka.cz

Dobrý den, třetím rokem mám hypotéku a nikdy jsem neměla problémy s jejím splácením. Zrovna jsem přišla o práci a tak se chci zeptat, zda je nějaká šance požádat banku o pozastavení splácení, aspoň na nějakou přijatelnou dobu.
honzovahypoteka.cz/otazka/?id=2420r=/poradna/?p=31

Hyposvět - Otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je nějaká možnost o pozastavení splátek hypotéky, neboť jsem koupil byt a od nového roku mi snížili můj příjem a já to nezvládám splácet a nyní ten byt prodávám a po prodeji bych zakoupil.
hyposvet.cz/online-poradna/otazky-a-odpovedi/?strana=12

Pozastavení splátek hypotéky? - Diskuse - eMimino.cz

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo z vás zkušenost s přerušením splátek hypotéky, úvěru kvůli ztrátě zaměstnání? Přítel přišel nyní o práci k 31/12/09 a já jsem na rizikovém těhotenství, splácíme byt – hypotéka na 30 let.
emimino.cz/diskuse/pozastaveni-splatek-hypoteky-35635/

Hypotéky u ledu | Finmag.cz

„Zmrazení hypotéky rozhodně není univerzální řešení. Banky totiž v takovém případě většinou vyžadují, aby klient platil úroky, a na ty jde v prvních letech úvěru větší část měsíční splátky. Pozastavení splátek jistiny je tedy pro klienta.
finmag.penize.cz ydleni/263873-hypoteky-u-ledu