Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Mbank hypotéka pojištění

Zbavte se nevýhodné hypotéky refinancováním

mbank / mhypotéka light / Refinancování. Na vaši žádost vám u hypoték nad 1,88 mil. nabídneme možnost refinancovat až do původní výše hypotéky. Životní pojištění Sleva 0,25 % p. a. z platné úrokové sazby po dobu trvání hypotéky
mbank.cz/osobni/mhypoteka/refinancovani/

mBank hypotéka | Ušetřeno.cz

Hypotéka od mBank visual hypoteka mbank Spočítejte si hypotéku od mBank. Základní parametry hypotéky. Čerpání hypotéky je prováděno již na základě návrhu na vklad zástavního práva.
usetreno.cz/hypoteky/mbank-hypoteka/

Pojištění neschopnosti splácet: Hypotéku výrazně prodraží a...

Na vás je zvážit. Pojištění schopnosti splácet může být užitečné, obzvlášť v nejistých časech rostoucí nezaměstnanosti. Zjistili jsme ale, jak toto pojištění dokáže výrazně zdražit měsíční splátky hypotéky a ne vždy ho lze snadno využít.
mesec.cz/clanky/pojisteni-neschopnosti-splacet-hypoteku/

Hypotéka - mBank - Sfinance.cz

Hypotéka mBank slouží k pořízení bydlení pro vlastní potřebu. Účelem hypotečního úvěru mBank může být koupě, výstavba, rekonstrukce, vypořádání apod.
sfinance.cz/hypoteka-mbank/t1244

Hypotéka od mBank: z hvězdy se stal průměr | Peníze.cz

Dříve výhodná hypotéka od mBank ztratila své kouzlo. Bilanční mechanismus, kterým se daly snížit úroky, už banka neposkytuje k úvěrům s fixovanou úrokovou sazbou. Na hypotéku navíc dosáhne podstatně méně klientů. Kdo bude chtít.
penize.cz/hypoteky/50747-hypoteka-od-mbank-z-hvezdy-se-stal-prumer

Cestovní pojištění mbank - bankovní služby - Poskytnuto.cz

Pokud potřebujete financovat své vlastní bydlení, rekonstruovat dům či si pořídit vlastní byt poskytne Vám cestovní pojištění mbank výhodnou hypotéku až do výše 100% odhadní ceny nemovitosti s délkou splácení až 30 let.
poskytnuto.cz/cestovni-pojisteni-mbank

mBank pobočky, půjčky | | Úspory.cz

Produkty a služby mBank. U mBanky je dále možné čerpat mPůjčku. Jedná se o neúčelovou půjčku až do výše 500 000 Kč. Doba splatnosti je od jednoho roku do šesti let. I zde je jasně viditelná bezpoplatková politika mBanky.
uspory.cz/clanky/partneri/partner-mBank

mBank vyráží proti...sazby hypoték - Tiskové centrum - mBank

Praha, 11. září 2013 | mBank snižuje úrokové sazby u mHYPOTÉKY light. V době, kdy hypoteční sazby ostatních bank rostou, jde jako jediná proti současnému trendu. U účelové hypotéky s tří až pětiletou fixací dochází ke snížení.
media.mbank.eu/PressRelease.255972.po?changeLocale...

Cestovní pojištění mbank - CGPůjčka.cz

Nevíte jakou banku si máte vybrat? cestovní pojištění mbank má přehlednou nabídku služeb a pomůže Vám při financování Vašich potřeb. Více informací o cestovní pojištění mbank naleznete i u nás.
cgpujcka.cz/cestovni-pojisteni-mbank

mBank snižuje úročení hypoték « Rodinné finance

mBank od 25.2. 2011 snižuje úročení hypoték. Hypotéku do 50 % hodnoty zastavované nemovitosti s variabilní úrokovou sazbou a pojištěním dostanou zájemci o hypotéku již za 2,99 %. . Mimořádná splátka hypotéky na konci roku?
rodinnefinance.cz/mbanksnizuje-uroceni-hypotek/