Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Hypotéka daňové výhody

Bankéřům se nelíbí rušení daňových výhod u hypoték - CPM

náš stát podporuje zvyšování standardu bydlení pro své daňové poplatníky. Zrušení této výhody by ještě více lidí mohlo motivovat k odkladu nákupu vlastního bydlení. Očekává se i přibrzdění stavebnictví či snížená dostupnost hypoték .
ecpm.cz/cz/clanky/2379-bankerum-se-nelibi-ruseni-danovych-vyhod-u

daně | ekonomika | Hypotéky, Stavební Spoření, Pojištění

Okna dveře + ekonomika + daně. 08.02.2013 09:39. Slevy na dani a daňová zvýhodnění mohou daň z příjmu razantně snížit. Pokud ale uplatníte výhodu, na kterou nemáte nárok, zbytečně si zkomplikujete život. Finan ..více
pojisteni-hypoteka.cz/175-dane.html

ČSOB - Výhody ČSOB Hypoték

sjednáme pojištění schopnosti splácet hypotéku, . hypotéky bez dokládání příjmů,. Smlouvy o ČSOB Hypotéce uzavírá Československá obchodní banka, a.s., výhradně jménem Hypoteční banky, a.s., člena finanční Skupiny ČSOB.
.cz/cz/Lide/Bydleni/Stranky/Vyhody- -Hypotek.aspx

Zrušení daňových výhod hypoték ovlivní lidi... trh ne - Hypoindex

úrokové sazbě, splatnosti hypotéky a výši hypotéky . Čím je úroková sazba vyšší, tím jsou vyšší zaplacené úroky a tím je vyšší i daňová úspora. Stejně tak je-li splácení hypotéky rozloženo na delší časový horizont, je i daňová úspora vyšší.
www.hypoindex.cz/zruseni-danovych-vyhod-hypotek-ovlivni-lidi-trh-ne/

hypotéka - Finance.cz

Žádost o hypotéku: Jak banky posuzují vaše výdaje. Kolik by vás stálo zrušení daňového odpočtu u hypotéky?. Neradostné období alespoň částečně ocení plátci hypoték, kteří si mohou část zaplacených úroků odečíst z daní.
tema.finance.cz/d/hypoteka/

Kalousek chce zrušit daňové zvýhodnění hypoték – Novinky.cz

Ministr financí Miroslav Kalousek si brousí zuby na hypotéky . Plánuje totiž odbourat pomoc státu při jejich splácení. Prozradil to jako novinku v rozhovoru pro dnešní Právo. Kalousek by rád změnu prosadil do nového zákona o dani z příjmů
www.novinky.cz/financezrusit-danove-zvyhodneni-hypotek.html

Variabilní hypotéka, pohyblivý úrok, fixace sazby - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Variabilní (pohyblivá) sazba nyní většinou vychází výrazně levněji než standardní hypotéka. . Zrušení daňových výhod Hypotéky budou daňově výhodnější, zdraží jen pro bohaté
wiki.aktualne.centrum.cz/finance/variabilni-hypoteka-pohybliva-sazba...

Kalousek mění plán. Chce zrušit i výhody u hypoték...

Praha - Staronový ministr financí Miroslav Kalousek by rád zrušil dosavadní daňové výhody také u hypoték a úvěrů ze stavebního spoření. Záměr, který zmínil v sobotním rozhovoru pro deník Právo, jde ale proti volebnímu programu TOP.
investujeme.cz/aktualne-cz/kalousek-meni-plan.-chce-zrusit-i-vyhody-u

Hypotéka bez poplatku | Gepard Finance

HypotékaFÉR hypotékaJak na hypotékuÚrokové sazby hypotékČasto kladené otázkyNejlepší hypotékaVše o hypotékáchNejlevnější hypotékaKdo je hypoteční makléřPříprava na schůzku s makléřemSvou hypotéku budete milovatNová.
gpf.cz/hypoteka-bez-poplatku

Daňová výhoda pro hypotéky by mohla být zachována - Měšec

Současná možnost daňových odpočtů u hypoték by mohla být i nadále zachována. I když ministerstvo financí plánuje zrušit stovky daňových výjimek, u hypoték jejich rušení pravděpodobně prosazovat nebude. Era hypotéka údaj není znám
www.mesec.cz/aktuality/danova-vyhoda-pro-hypoteky-zachovana/