Hypoteka

Hypotéka bez poplatků

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte až 10 000 000 Kč díky hypotéce bez registru. 100% sleva z poplatku za zpracování. Vyřízení půjčky probíhá rychle.

Chci získat hypotéku

Výhody hypotéky bez registru

Peníze můžete využít na cokoliv

Díky své flexibilitě jistě pomůže efektivně vyřešit Vaši finanční situaci.

Půjčit si můžete až do milionů korun

Úvěr je snadno dostupný, bez prověřování registrů a složité administrativy.

Flexibilná délka splácení

Délka splácení může být až 180 měsíců, takže váš rozpočet bude zatížen minimálně

Sjednání online přes náš formulář

O hypotéku si můžete požádat online prostřednictvím těchto stránek

"Chci poděkovat za rychlou a profesionální pomoc s hypotečním úvěrem. Z nabídek bank jsem si vybrala tu nejvýhodnější a hypotéku mi vyřídil specialista. Doporučuji."

Petr H.,
29let, Zlín

Chci získat hypotéku

Daňová úleva hypotéka

Plánované zrušení daňových úlev na hypotéku - Vaše názory...

Přečtěte si rady a zkušenosti na téma plánované zrušení daňových úlev na hypotéku - vaše názory.Notorik Kalousek uvažuje o návrhu na zrušení daňového.. Cituji Erinka: Netvrdím, že by nám měl stát poskytovat bůhvíjaké úlevy
omlazeni.cz/planovane-zruseni-danovych-91-44533-0.html

Hypotéky : úlevy pro všechny - GOLEM FINANCE

Hypotéky : úlevy pro všechny, Napsali o nás, Média, Golem Finance, Golem Finance "Dosud jsme klienty upozorňovali, že při druhém a dalším převodu hypotéky přijdou o daňové výhody.
golemfinance.cz/cz/261.hypoteky-ulevy-pro-vsechny

Stavební spoření nebo hypotéka ?

Pokud tedy využijete ke splacení hypotéky překlenovací úvěr, v okamžiku „překlopení" překlenovacího úvěru na řádný ztrácíte nárok na daňové úlevy .Tento stav zřejmě ještě dlouho potrvá, protože se nepřipravuje žádná změna legislativy.
financniporadenstvi.com/clanek-stavebni-sporeni-nebo-hypoteka.html

S refinancováním opatrně překlopení hypotéky ruší daňové úlevy

Hypotéky refinancujeme, abychom ušetřili. Pokud se ale chystáte refinancovat už podruhé, dobře počítejte. Tímto krokem totiž ztrácíte možnost odečíst si zaplacené úroky od základu daně . Nižší úroková sazba bez možnosti odpočtů úroků
finance.idnes.cz/spreklopeni-hypoteky-rusi-danove-ulevy-1zl-/uver.aspx?c

U hypoték přijdou lidi o tisíce ročně – Novinky.cz

"Nižší efekt z daňových odečtů úroků by byl problém u lidí se středními příjmy. Ti jsou dnes našimi hlavními klienty a lze čekat, že by se omezila jejich poptávka po hypotékách. Daňová úleva je teď nedělitelnou součástí jejich.
novinky.cz ydleni/reality-a-finance/113075-u-hypotek-prijdou-lidi-o...

I při refinancování hypotéky je možné snížit základ daně o...

To včera vydalo pokyn. Ty plynuly z příslušného ustanovení zákona a rozporu tohoto ustanovení s cílem a účelem zákona, kterým je poskytnutí daňové úlevy při financování nemovitosti sloužící k vlastnímu bydlení poplatníka, uvedl Jakob.
mesec.cz/aktuality/refinancovani-hypoteky-umoznuje-snizit-zd/

Hypotéka - Aktuality 2012 – Khypo

Ministerstvo financí vydalo pokyn týkající se daňového odpočtu úroků z hypoték v případě opakovaného refinancování bytových potřeb. Podle tohoto pokynu bude možné odečítat si úroky bez ohledu na počet refinancování hypotéky.
khypo.cz/cs/hypoteka-aktuality/7.html

Nezapomeňte si odečíst hypotéku z daní - Finance.cz

„Obvyklá výše hypotéky se dnes pohybuje kolem 1,7 milionu, při splatnosti na 30 let a sazbě 3,5 %. Daňová úleva , kterou v takovém případě může domácnost využít v prvních letech splácení hypotéky , představuje 8700 Kč ročně.
finance.cz/zpravy/finance/383328-nezapomente-si-odecist-hypoteku-z-dani/

Hypotéka a stavební spoření | GEPARD FINANCE

Daňové úlevy Další podpora státu, která je s hypotékami spojená je prostřednictvím daňových úlev. Klient, který splácí hypotéku, má možnost od základu daně každý rok odpočítat výši úroků, které v předchozím roce na úrocích.
gpf.cz/hypoteka-a-stavebni-sporeni

Hypotéka a daňové výhody, daňové přiznání, sleva na daních

Naše daňová soustava patří k těm složitějším a je někdy složité se v ní zorientovat. Proto dnes mnoho lidí neví, že mohou ušetřit mnoho peněz právě na daních. Jednu z velkých daňových úlev mohou poskytovat oblíbené hypotéky .
topkalkulacka.cz/hypoteka-a-danove-vyhody